"נפגשנו עם הדס כשביתנו הייתה בת שבועיים. הדס לימדה אותי כל מה שאמא צעירה לא יודעת

“הרי אף אחד לא מכין אותנו להורות וטיפול בתינוק לפני שהוא מגיע.. הליווי הצמוד בכל התחומים עזרו לנו להתחבר, להקשיב, לדעת, להבין וכבונוס גם לישון לילות מלאים. הדס עיצבה את חווית ההורות הראשונית שלנו והתוצאות שוות הכל – ילדה חייכנית, מתפתחת, ישנה, אוכלת והורים מרוצים, שמחים וערניים. זכינו שפגשנו אותה בנקודה כל כך חשובה בחיינו.”

 ענבל ואור גיל / הרצליה.

שלום. שמי הדס, אני אתכם. אני פה ללוות אתכם. מהיום הראשון ולפני !!!

מגיעה להכיר אתכם ואת התינוק/ת שלכם, ולהעניק לכם את כל הידע והתמיכה שתצטרכו.

הפחתת חרדות. יצירת אמון והתקשרות נכונה.  השפה של התינוקות. איך מרימים. התגברות על גזים. התפתחות מוטורית/ רגשית/ פסיכולוגית. הנקה. סדר יום. שינה טובה ורצופה

 כל מה שצריך. 

החיים שלנו השתנו אחרי שפגשנו את הדס!

“הבת השניה שלנו הייתה כבר בת 10 חודשים ולא ישנו;  לא היה לי רגע לעצמי, הנקתי בלי הפסקה. היה קשה להתמודד עם שתי קטנים.
הדס עשתה לנו סדר יום, הדריכה אותנו צעד אחרי צעד.  אחרי כמה שבעות כבר היום יום שלנו ניראה אחרת לגמרי.
ממליצה מאוד מאוד, אתם תהיו בידיים הכי טובות”.

 

מיירה וגיל שוורץ

 

יחד נעצב לכם חוויית הורות נכונה וטובה, לכם ובעיקר לתינוק/ת מהרגע הראשון.החודשים הראשונים קובעים את הטון, את ההתקשרות החשובה כל כך לתינוק ומשפיעים על הזוגיות והמשפחה.

פחות פורומים ויותר להקשיב לתינוק.

אחת המתנות הכי טובות להולדת בננו הבכור היה המספר טלפון של הדס!

“נפגשנו איתה כשהיה בן חודש, וקיבלנו לווי טלפוני צמוד בחודש שאחריו (+התייעצויות אד הוק גם אח״כ). היו לה דרישות גבוהות מאיתנו והימים הראשונים היו לא פשוטים אבל התוצאות בהתאם: תינוק עם סדר יום ברור שהולך לישון בשמחה וקם בשמחה (מילולית, הוא צוחק גם כשמתעורר באמצע הלילה…) והורים רגועים שרוב הזמן יודעים מה הם עושים… בקיצור – מאד ממליצים !”

אבי ולימור

 

קבלו והעניקו את החיים במתנה. גם להורים חדשים יש חיים. החל מהיום הראשון!!!

תינוק שישן לילה הוא רק תוצר הלוואי של קשר טוב עם התינוק. מתנה לבן/ בת, מתנה לכלתכם שהפכה לאמא, מתנה לחברים לעבודה, מתנה לחברה שכבר לא באה לקפה

הדס הגיעה ועשתה לנו סדר !!! גילוי נאות, אני והדס עובדות יחד למעלה מחמש שנים, אני מטפלת רגשית במקצועי ומנחת הורים

“לפני כארבע שנים, כשנולד בני הבכור הדס הציעה את עזרתה. לא הבנתי איזו מתנה קיבלתי, תוך פחות מחודש מיום לידתו, היה לי בבית תינוק שישן לילה שלם, תינוק רגוע, בטוח ושלו. כיום, אני נהנית ליישם את השיטה על בני השני ונהנית מאותן התוצאות. מומלץ בחום!! הדס מנחה קו ברור ובעלת שיטה מובנית ומוקפדת מאוד, רק צריך להיצמד להנחיות שלה 🙂 בהצלחה לכולם … ולילות שקטים… “

דנה הרן

הדס בבית - אמא מלווה

הדס בבית אמא מלווה.
אצלכם בבית

3 שעות פגישה אישית אצלכם בבית עם כל העצות וההנחיות
ליווי אישי בטלפון עד חודש שלם

הדס בבית הרצאה.
להורים, צוותים וחברות

90 דק' עד 50 משתתפים.
ארגז הכלים ההורי, סימולציות, שאלות ותשובות.

המתנה הכי טובה EVER. טוב זהו אני חייבת לחמתי עד סוף הימים. היא הביאה לי את הדס

”  הדס הגיעה, הרגיעה והסבירה לנו הכל, פגשה אותנו, את הילדה, ועשתה סדר בראש של הורים חדשים שמנסים להבין מי נגד מה וטובעים בעצות, בפורומים ונאבקים בעייפות. ואח”כ הייתה שם בשבילנו. הסערה מאחורינו תודה  ☺.”

רוויטל בן דוד

 

כן יש גם הרצאות וסדנאות לחברות

ולמי שרוצה קצת יותר

מי אני ?

שמי הדס ויינר מויאל, אני אמא לעומר, זיו, יובל וגל, ביתה של ענת ויינר פיזיותראפיסטית התפתחותית ראשית בקופ”ח כללית וכמו שראיתם מסביב באתר אני מטפלת רגשית, מנחת הורים, בעלים של המרכז הטיפולי “הבית של הדס”. יותר מ15 שנה שאני מנחה ומלווה הורים וילדים. נקראתי לדגל בכל פעם אמא חדשה מכאן ומשם ביקשה שאכניס קצת סדר. באתי וסידרתי.

ומפה לאוזן לווטסאפ מצאתי עצמי לפתע גם אמא מלווה, או איך שהאימהות אומרות“הדס בבית – אור בבית”.

מתי?

אפשר וכדאי להגיע עוד לפני הלידה. עשיתם הכנה ללידה לפני הלידה נכון? ומה עם הכנה להורות?בכל מקרה אפשר וצריך לעבוד החל מהרגע הראשון.  דווקא בהתחלה כאשר התינוק ישן באופן טבעי, ניתן להכיר ולעצב את סדר היום המיטבי. כן, שמעתי שרק מגיל 5 חודשים ניתן להתחיל. זה לא נכון. אני עושה את זה שנים ומגיל אפס ובהצלחה רבה. עוד עליי ברחבי האתר והאינטרנט. כן, אני די שונאת פייסבוק, אני אוהבת לדבר,  להרגיש ולהיפגש.

 
 

מי אתם?

אתם ההורים. החיים שלכם השתנו. אבל לטובה…  כל דקה שתשקיעו עכשיו בינקות, תחסוך לכם שעות וימים בהמשך על מנת להיפטר מהרגלים מיותרים.   עבודה רצופה תביא לתוצאות הרצויות. גם לאבא יש מקום ותפקיד בהורות כמו בזוגיות. עיקר העבודה היא ההתקשרות נכונה לתינוק/ת, יצירת אמון והקשבה. זה משפיע על התפקידים של אבא ושל אמא, על השותפות שלכם, ומעל הכל מפתח את תחושת הבטן של כל אמא לתינוקה. אל תתנו לחשש ולפחד להוביל, עס הסיוע וההכוונה אתם תמריאו להורות מצמיחה ולילד/ה חייכנים, בריאים ומסופקים מן הרגע הראשון.